Noi suntem lideri în efectuarea celor mai avansate investigaţii medicale de laborator din ţară.

Compania este în dezvoltare continuă și, din acest motiv, suntem în căutarea unui coleg nou în funcția de:

Registrator Medical Part-time/Full-time

Beneficii:
- Posibilități de autodezvoltare și creștere profesională;
- Lucrul într-o echipă de profesionişti;
- Mediu activ şi dinamic;
- Salariul atractiv;
- Loc de munca confortabil;
- Grafic de munca: full-time.

Responsabilitati:
- Inregistrarea pacientilor, clientilor;
- Consultarea acestora;
- Imprimarea rezultatelor și expedierea acestora către clienti;
- Incasarea banilor.

Cerințe:
- Studii de preferinta medii medicale;
- Experienta de munca minim 1 an;
- Personalitate flexibila, energica, dornica de a invata lucruri noi;
- Personalitate orientata spre pacient-client;
- Cunoasterea limbilor romana si rusa;
- Abilitati de lucru la calculator (Microsoft Office);

 CV-urile (in mod obligatoriu insoțite de o poză si cu indicarea postului dorit) trebuie expediate la adresa de e-mail: resurse.umane@imunotehnomed.md

Doar persoanele selectate vor fi invitate la interviu.

Вперед

Другие вакансии этой компании

Похожие вакансии

Прикрепить файл с CV Моё CV с сайта Rabota.md
Прикрепить файл с CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Создайте лучшее CV в Молдове!

Заполните CV на Rabota.md
и в один клик отправляйте в любую компанию!

Это займет 10 минут

У вас уже есть CV на нашем сайте?
Войти на сайт

Создать CV

Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Закрыть

CV отправлено!

Закрыть