Suntem lideri în efectuarea celor mai avansate investigaţii medicale de laborator din ţară.

Compania este în dezvoltare continuă și, din acest motiv, suntem în căutarea unui coleg nou în funcția de:

Registrator Medical Chișinău, Hîncești, Cahul

Responsabilități:
- Deservirea și consultarea clienților privind serviciile prestate;
- Înregistrarea electronică într-un program specializat;
- Pregătirea rezultatelor investigațiilor efectuate și transmiterea acestora către clienți;
- Încasarea banilor și eliberarea bonurilor fiscale.

Cerințe:
- Studii medicale - vor constitui un avantaj;
- Experiență de muncă - minim 1 an;
- Amabilitate, comunicabilitate
- Flexibilitate, dorința de a invăța lucruri noi;
- Orientare spre client;
- Cunoașterea obligatorie a limbilor româna si rusa;
- Abilități dezvoltate de lucru la calculator;

Beneficii:
- 50% reducere la toate serviciile companiei;
- Salariul atractiv;

- Posibilități de dezvoltare și creștere profesională;
- Lucrul într-o echipă de profesionişti;
- Mediu activ şi dinamic;
- Un loc de munca confortabil.

Candidații sunt rugati sa expedieze CV-ul cu poză in limba română pe adresa electronică: resurse.umane@imunotehnomed.md     sau să telefoneze la numărul de telefon: 068690203
Doar candidații selectați vor fi invitați la interviu

E-mail: resurse.umane@imunotehnomed.md
Telefon: 068690203

forward

Другие вакансии этой компании

Похожие вакансии

Прикрепить файл с CV Моё CV с сайта Rabota.md
Прикрепить файл с CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Создайте лучшее CV в Молдове!

Заполните CV на Rabota.md
и в один клик отправляйте в любую компанию!

Это займет 10 минут

У вас уже есть CV на нашем сайте?
Войти на сайт

Создать CV

Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Закрыть

CV отправлено!

Закрыть