Compania BT Leasing Moldova, membră a Grupului financiar Banca Transilvania, anunță concurs pentru postul vacant de:

Referent logistica

Cerinţe:

  • Persoană dinamică cu capacități organizatorice;
  • Cunoștințe de bază despre: autovehicule, documente, înmatriculări/radieri;
  • Dinamism, orientare către rezultate și creștere profesională;
  • Carnet de conducere categoria B;

Responsabilităţi:

  • Gestionarea activității de logistică pentru autoturismele și autoutilitarele finanțate;
  • Evaluarea bunurilor solicitate spre finanțare în sistem leasing;
  • Aptitudini de învățare / asimilare peste medie.

Se oferă:

  • Oportunitatea de a lucra pentru un brand romanesc de top;
  • Pachet salarial atractiv;
  • Mediu de lucru dinamic;
  • Colaborarea cu o echipă tânără şi profesionistă;
  • Oportunitati de dezvoltare a carierei;
  • Traininguri de pregatire si perfectionare profesionale.

Vă rugăm să transmiteţi CV-ul pe adresa de e-mail contact@btleasing.md

 Vor fi contactate doar persoanele care corespund cerinţelor.

Другие вакансии этой компании

Прикрепить файл с CV Моё CV с сайта Rabota.md
Прикрепить файл с CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Создайте лучшее CV в Молдове!

Заполните CV на Rabota.md
и в один клик отправляйте в любую компанию!

Это займет 10 минут

У вас уже есть CV на нашем сайте?
Войти на сайт

Создать CV

Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Закрыть

CV отправлено!

Закрыть