McDonald’s Moldova recruteaza:

Recrutăm tehnician (muncitor intretinere)

McDonald‘s Rascani,recruteaza muncitor la reparatia si intretinerea instalatiilor sanitatare,instalatiilor electrice,timplarie si alte activitati gospodaresti ( usi,geamuri si mobilierul unitatii).

Responsabilitatile postului: Mentinerea unei bune functionari a obiectelor si echipamentelor pe care le detine,urmareste in permanenta si remediaza ori de cite ori este cazul toate defectiunile aparute.
Experienta si studiile in domeniu prezinta un avantaj.

Trebuie să mai ştii că…
- vei lucra în schimburi si in week -end
- vei primi uniformă gratuită
- programul de lucru  Full time(8 ore)

Decizia este a ta!
Ne poti trimite CV-ul la: rascani@mcdonalds.md
Ne poti contacta la Tel.: 079 401125 sau 022 43 57 77

Important!
Numai candidatii selectionati vor fi contactati.
Va multumim.
back forward

Другие вакансии этой компании

Похожие вакансии

Прикрепить файл с CV Моё CV с сайта Rabota.md
Прикрепить файл с CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Создайте лучшее CV в Молдове!

Заполните CV на Rabota.md
и в один клик отправляйте в любую компанию!

Это займет 10 минут

У вас уже есть CV на нашем сайте?
Войти на сайт

Создать CV

Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Закрыть

CV отправлено!

Закрыть