Angajăm:

Recruiter

Responsabilitati:
• Identificarea in permanenta a canalilor noi de recrutare
• Responsabil de process de atragerea talentelor si selectia candidatilor
• Colaborarea cu universitatile, scolile profesionale si cursurile profesionale
• Coordonarea interviurilor folosind diferite metode, in functie de pozitie vacanta
• Gestionarea procesului de onboarding&adaptare a angajatilor noi
• Implicarea in alte proiecte legate cu gestionarea personalului companiei
• Generarea rapoartelor de activitate

Cerinte:
• Studii superioare sunt obligatorii. Studii de profil – resurse umane sau business si administrare constituie un avantaj
• Experienta de lucru in domeniul resurelor umane de la 2 ani
• Cunoasterea limbilor: romana, rusa – fluent, engleza- constituie un avantaj
• Cunostinte solide de operare PC si pachet MS Office

Profilul candidatului:
• Persoana energica, motivata si flexibila
• Grad inalt de responsabilitate si atentie
• Abilitati de auto-organizare efectiva

Conditii:
• Salariu competitiv
• Pachet social complet
• Schimb de experienta din cadrul Grupului
• Perspective de realizare profesionala si personala

Devino membru a unei echipe de viitor. Transmite CV-ul pe adresa hr@sebo.md

back forward

Другие вакансии этой компании

Похожие вакансии

Прикрепить файл с CV Моё CV с сайта Rabota.md
Прикрепить файл с CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Создайте лучшее CV в Молдове!

Заполните CV на Rabota.md
и в один клик отправляйте в любую компанию!

Это займет 10 минут

У вас уже есть CV на нашем сайте?
Войти на сайт

Создать CV

Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Закрыть

CV отправлено!

Закрыть