Recruiter

Recruiter

Cerințe:

  • Studii superioare in domeniul Resurse Umane sau Management, Psihologie;
  • Experiență în domeniul recrutarii constituie un avantaj;
  • Cunoașterea limbilor Română, Rusă, Engleză B1;
  • Cunoștințe avansate de utilizare a PC-ului și de lucru în Microsoft Office (Excel, Word, Gmail);
  • Receptivitate, abilități bune de comunicare, responsabilitate, punctualitate, atitudine pozitivă, flexibilitate şi creativitate.

Responsabilități:

  • Organizarea și coordonarea procese de recrutare și selecție de la A la Z
  • Organizarea și coordonarea Employee's Adaptation Program
  • Promovare și dezvoltare de brand de angajator;
  • Raporta și analiza indicatorii de recrutare.

Oferim:

  • Salariu Fix + bonuses (după trial period);
  • Bonus de performanță în dependență de rezultatele tale;
  • Program stabil de muncă - 7 ore;
  • O ora pauza de masa;
  • 2 coffee-breaks de 15 min.;
  • Instruirea continuă pentru dezvoltarea abilităților profesionale și personale;
  • Oficiu în centrul Chișinăului;
  • Grafit Languages School;
  • Grafit Sport Program;
  • Grafit Health Program.

Restul te vom învăța noi! Ești interesat?
Expediază-ne CV-ul la mailul cv-rb@grafit.md
Vrei să afli mai multe despre noi? Acceseză site-ul nostru: www.grafit.com.

Прикрепить CV Создать CV
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Создайте лучшее CV в Молдове!

Заполните CV на Rabota.md
и в один клик отправляйте в любую компанию!

Это займет 10 минут

У вас уже есть CV на нашем сайте?
Войти на сайт

Создать CV

Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть