BERD’S Design Hotel ***** lanseaza concursul pentru ocuparea postului de:

RECEPTIONIST

CERINTE:

- Studii superioare de specialitate Turism, Servicii Publice.
- Abilitati de organizare si de prioritizare a activitatilor;
- Atitudine proactiva, entuziasm, dedicare;
- Tinuta profesionala, prezenta agreabila.
- Asigurarea imaginii pozitive a hotelului
- Indeplinirea procedurilor de check in si check out
- Alegerea camerelor și eliberarea cheilor;
- Pregătirea facturilor și efectuarea plăților;
- Recepționarea și transmiterea mesajelor oaspeților;
- Abordarea cererilor speciale de la oaspeți (cum ar fi rezervarea biletelor de teatru sau stocarea de obiecte valoroase);

RESPONSABILITATI:

- Abilități de vânzări;
- Promovarea culturii naționale și a valorilor țării;
- Anticiparea necesitatilor clienților;
- Abilități lingvistice excelente în engleză, română, rusă;
- Experienta anterioara intr-o industrie orientata catre clienti intr-o companie - internationala / hotel;
- Abilități de administrare și de servicii pentru clienți;
- Abilități IT pentru a lucra cu sisteme de plăți și de plăți computerizate;
- Excelente abilități de comunicare scrise și vorbite;
- O manieră prietenoasă și profesională prin telefon;
- Răbdare și tact;
- Abilitatea de a rămâne calm sub presiune și de a avea grijă de mai multe lucruri
  deodată;
- Abilitatea de a lucra pe cont propriu și ca parte a unei echipe;
- Experiență minimă de 1 an într-o altă companie (de preferință cu capital străin).

OFERIM:

- Salariu motivant;
- Pachet social complet,
- Posibilitate de creştere profesională si instruire profesionala.
- Pachet atractiv de beneficii.
- Grafic de munca in ture,
- Geopozitie Centrul orasului,
- Echipa pozitiv tinara, dinamica si colegiala,

Poţi completa CV-ul la adresa de email - hr@berdshotel.com

sau ne poti contacta la nr. + 373 610 855 44

Te aşteptăm cu drag în echipa noastră!

VA MULTUMIM.

forward

Другие вакансии этой компании

Похожие вакансии

Прикрепить файл с CV Моё CV с сайта Rabota.md
Прикрепить файл с CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Создайте лучшее CV в Молдове!

Заполните CV на Rabota.md
и в один клик отправляйте в любую компанию!

Это займет 10 минут

У вас уже есть CV на нашем сайте?
Войти на сайт

Создать CV

Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Закрыть

CV отправлено!

Закрыть