Recepţionist/(-ă) marfă în Market (Ciocana)

Ești începător, gata de start și plin de entuziasm? Sau poate ești deja profesionist de cursă lunga.
VINO în echipa VOLTA și vei găsi aici cel mai bun loc în care să atingi performanțe și să te dezvolți.
NOI îți oferim un mediu în care prețuim creativitatea, inițiativa și spiritul de echipă.
Vrei sa faci parte din echipa noastră?

Misiunea postului: Asigură buna desfașurare a procesului de primire a mărfurilor comandate de către șeful de magazin.

Cerinte:

  • O fire responsabilă, isteață, pozitivă şi rapidă;
  • Abilități de coordonare, planificare și organizare;
  • Cunoşterea limbilor româna şi rusa.

Responsabilităţi:

  • Recepţionarea şi eliberarea mărfii conform documentelor de strictă evidență ;
  • Deservirea clienților;
  • Verificarea mărfii recepționate și eliberate;

Oferim:

  • pachet salarial avantajos și bonus în funcţie de performanţa;
  • regimul de muncă stabil;
  • bonuri de masă;
  • mediu de lucru modern, colectiv tînăr, prietenos;

Persoanele cointeresate le rugăm să expedieze CV-urile la adresa electronică: hr@volta.md sau să ne contacteze la : Tel: 079996399
Site: www.volta.md

De mentionat OBLIGATORIU în subiectul scrisorii pentru ce post vacant optaţi.

E-mail: hr@volta.md
Telefon: 079996399
Site: www.volta.md

Другие вакансии этой компании

Прикрепить CV Создать CV
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Создайте лучшее CV в Молдове!

Заполните CV на Rabota.md
и в один клик отправляйте в любую компанию!

Это займет 10 минут

У вас уже есть CV на нашем сайте?
Войти на сайт

Создать CV

Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть