Aquaterra Hotel .anunta concurs pentru suplinirea functiei de:

Receptionist hotel

Ce așteptăm de la tine?
- să zâmbești
- să fii o persoană caldă, calmă, echilibrată și organizată

CERINTE:
- Studii superioare de specialitate Turism.
- Tinuta profesionala, prezenta agreabila.
- Asigurarea imaginii pozitive a hotelului
- Indeplinirea procedurilor de check in si check out
- Alegerea camerelor și eliberarea cheilor;
- Recepționarea și transmiterea mesajelor oaspeților;
- Abordarea cererilor speciale de la oaspeți (cum ar fi rezervarea biletelor de teatru sau stocarea de obiecte valoroase);

RESPONSABILITATI:
- Abilități de vânzări;
- Promovarea culturii naționale și a valorilor țării;
- Anticiparea necesitatilor clienților;
- Abilități lingvistice excelente în engleză, română, rusă;
- Experienta anterioara intr-o industrie orientata catre clienti intr-o companie - internationala / hotel;
- Excelente abilități de comunicare scrise și vorbite;
- O manieră prietenoasă și profesională prin telefon;
- Răbdare și tact;
- Abilitatea de a rămâne calm sub presiune și de a avea grijă de mai multe lucruri
deodată;
- Abilitatea de a lucra pe cont propriu și ca parte a unei echipe;
- Experiență minimă de 1 an într-o altă companie Oferim :

NOI OFERIM:
• Program de lucru full time;
• Pachet social integral;
• Salariu atractiv;
• Mediu de lucru plăcut si dinamic.

Persoanele interesate sunt rugate sa expedieze CV cu poza la adresa: i.usataia@aterra.md  cu specificarea postului pentru care aplica sau sa ne contacteze la nr de telefon 068066660.

E-mail: hr@aterra.md
Telefon: 068066660

Другие вакансии этой компании

Прикрепить файл с CV Моё CV с сайта Rabota.md
Прикрепить файл с CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Создайте лучшее CV в Молдове!

Заполните CV на Rabota.md
и в один клик отправляйте в любую компанию!

Это займет 10 минут

У вас уже есть CV на нашем сайте?
Войти на сайт

Создать CV

Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Закрыть

CV отправлено!

Закрыть
Войти через