Compania ChetonGrup, a fost fondată în anul 1997, la momentul actual compania se poziționează ca fiind unul din liderii pieței pe segmentul lacurilor și vopselelor în Republica Moldova.

Compania ChetonGrup este în căutare:

Promotori

Descrierea Postului:
- Promovarea sortimentului de produse al companiei în magazine ;
- Prezentarea produseleor și avantajelor acestia;
- Consultarea clienților;
- Plasarea mărfii pe rafturi;
- Efectuarea sondajelor în rândul clienților.

În echipa noastră, ne dorim să avem un coleg care ar corespunede următoarelor cerințe:
- Cunoașterea limbilor române și ruse fluient;
- Aspect plăcut;
- Sociabil;
- Un negociator bun;
- Sîrguincios;
- Ambițios și orientat spre rezultat.

Avantajele suplimentare ale candidatului constituie:
- Experiență în comerț și vânzări;
- Studiile superioare reprezintă un avantaj(nefinisate inclusiv)

Ce îți oferim:
- Salariul motivant;
- Angajare oficială și pachet social;
- Lucrul într-o compania lider pe piață;
- Instruire professională și școlarizare;
- Posibilitatea de a crește pe plan profesional.

Doar candidații selectați, vor fi contactați pentru trecerea în a doua etapă.
CV-urile le puteți expedia pe următoarea poștă electronică -E-mail: marketing@cheton.md

Другие вакансии этой компании

Прикрепить файл с CV Моё CV с сайта Rabota.md
Прикрепить файл с CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Создайте лучшее CV в Молдове!

Заполните CV на Rabota.md
и в один клик отправляйте в любую компанию!

Это займет 10 минут

У вас уже есть CV на нашем сайте?
Войти на сайт

Создать CV

Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Закрыть

CV отправлено!

Закрыть