Promotor

Angajăm pentru o perioadă îndelungată de timp:

Promotor

Suntem în căutarea unui nou membru al echipei Apriori Wine - în incinta hipermarketului Metro 1, situat pe adresa: str. Chișinăului 5, mun. Chișinău.

Program de muncă:

  • Miercuri, Joi, Vineri- 14.00-19.00;
  • Sâmbătă, Duminică: 11.00-17.00.

Cerințe către candidat:

  • Abilități excelente de comunicare, inițiativă și energie;
  • Responsabilitate și punctualitate;
  • Studii medii sau superioare;
  • Studiile în domeniul vinicol constituie un avantaj;
  • Experiența în calitate de promotor este binevenită;
  • Cartela medicală valabilă.

Responsabilități:

  • Atragerea potențialilor clienți și oferirea consultațiilor;
  • Prezentarea produselor promovate într-o manieră convingătoare;
  • Aranjarea produselor la raft;
  • Desfășurarea degustărilor de produse ale companiei.

Vei beneficia de:

  • Salariu motivant (60 lei/h) + bonusuri;
  • Mediu de lucru dinamic;
  • Posibilitatea de creștere profesională într-o companie în continua dezvoltare.

Daca dorești să faci parte din echipa noastră, trimite-ne CV-ul tău cu fotografie la adresa office@apriori.wine, cu indicarea funcției pentru care optați.

Persoanele selectate vor fi contactate.

Другие вакансии этой компании

Похожие вакансии

Прикрепить CV Создать CV
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Создайте лучшее CV в Молдове!

Заполните CV на Rabota.md
и в один клик отправляйте в любую компанию!

Это займет 10 минут

У вас уже есть CV на нашем сайте?
Войти на сайт

Создать CV

Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть