Marketing Project Manager

Ne dăm în vânt după oamenii organizați, care au un Mind Map nu doar pe laptop, dar și în cap.

Așadar, dragă Project Manager al departamentului de marketing, te dăm în căutare!

Iată care vor fi responsabilitățile tale:

  1. Planificarea întâlnirilor și raportărilor cu partenerii
  2. Organizarea și planificarea sesiunilor foto și video împreună cu specialistul responsabil de proiect
  3. Stabilirea task-urilor și monitorizarea efectuării acestora
  4. Comunicarea cu partenerii (vei fi „puntea” dintre echipă și client, vei răspunde la toate întrebările, neclaritățile și vei monitoriza aplicarea modificărilor, dacă vor fin necesare)
  5. Aprobarea cu partenerii a materialelor ce urmează să le publicăm (va trebui să urmărești efectuarea sarcinilor la timp de către specialiștii din echipă)

Cerințe:

  • Experiență pe o poziție asemănătoare sau în domeniul de marketing
  • Flexibilitate și deschidere
  • Răbdare ZENx7 ca să lucrezi cu oamenii de creație și antreprenori

Ce îți oferim noi:

  • salariu mai mare de mediul pe piață, de care să fii mulțumit(ă) și creștere în funcție de performanța ta (pe bune)
  • cursuri de perfecționare (online și offline)
  • bonusuri și posibilitate de reprofilare pe altă funcție în echipă
  • ajutor, susținere și încredere. Noi chiar oferim autonomie specialistului în luarea deciziilor

Ăăăm... cam atât.
Toate celelalte detalii le discutăm la interviu.

Другие вакансии этой компании

Прикрепить CV Создать CV
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Создайте лучшее CV в Молдове!

Заполните CV на Rabota.md
и в один клик отправляйте в любую компанию!

Это займет 10 минут

У вас уже есть CV на нашем сайте?
Войти на сайт

Создать CV

Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть