Angajam:

Proiectant construcții arhitectonice / Vizualizator

Responsabilitățile postului:
- participare la lucrările de anteproiectare, colectarea de date inițiale, deplasări la fața locului pentru efectuarea măsurărilor;
- relaționare cu clienții și proiectanții;
- elaborarea proiectelor (cu parcurgerea tuturor etapelor de proiectare);
- efectuarea desenelor tehnice, elaborarea documentației de proiect;
- stabilirea sarcinilor pentru departamentele conexe (achiziții, asamblări);
- optimizarea activității;
- studierea și adaptarea noilor sisteme și construcții.

Cerințe:
- studii tehnice superioare (acceptăm și studenți);
- bune cunoștințe de MS Office, AutoCAD, Sketchup;
- cunoștințe de Revit, SolidWorks sunt binevenite;
- atenție, abilitate de a lucra independent, sociabilitate;
- capacitate de a lucra concomitent la mai multe proiecte;
- cunoașterea limbilor română și engleză.

Condiții:
- salariu stabil + premii pentru performanță.

Trimiteti CV la job@ergoglass.md   cu tema "Ergo CV pro"

E-mail: job@ergoglass.md
Telefon: 069528887, 069857197

Другие вакансии этой компании

Прикрепить файл с CV Моё CV с сайта Rabota.md
Прикрепить файл с CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Создайте лучшее CV в Молдове!

Заполните CV на Rabota.md
и в один клик отправляйте в любую компанию!

Это займет 10 минут

У вас уже есть CV на нашем сайте?
Войти на сайт

Создать CV

Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Закрыть

CV отправлено!

Закрыть