DAAC System Integrator - 21 de ani de activitate profesională, mai mult de 130 specialiști, 60 parteneri din întreagă lume, 70 clienți mari pe teritoriul RM și peste hotare, 12 tipuri de soluții IT.

Programator 1C

Abilităţi:
- Deţineţi experienţă în domeniul programării 1C
- Cunoaşteţi platforma 1C: Întreprindere 8 (componentele şi mecanismele de lucru)
- Cunoaşteţi limbajul de programare pentru elaborarea programelor 1C: Întreprindere 8
- Deţineţi experienţă în automatizarea întreprinderilor mici şi mijlocii prin intermediul platformei 1C

Responsabilităţi:
- Implementarea programelor pe baza platformei 1C: Întreprindere 8, conform caietului de sarcini
- Proiectarea structurii de date, arhitectura bazelor de date în cadrul platformei 1C: Întreprindere 8
- Modificarea configuraţiei bazei 1C:Întreprindere 8
- Colectarea şi administrarea versiunilor produselor software
- Deţinerea certificatelor 1C

Va constitui un avantaj:
- Prezenţa certificatelor 1C
- Experienţa practică în proiecte de integrare a sistemelor în baza 1C

Condiţiile de muncă:
- Program: Luni – Vineri, 9.00 - 18.00
- Adresa: str. Calea Ieşilor 10 (Sculeanca)
- Colegi profesionişti şi prietenoşi
- Loc de parcare pentru maşină sau bicicletă lângă birou

Persoanele interesate sunt invitate să depună CV indicând postul solicitat la adresa - hr@dsi.md

hr@dsi.md

Назад Вперед

Другие вакансии этой компании

Похожие вакансии

Прикрепить файл с CV Моё CV с сайта Rabota.md
Прикрепить файл с CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Создайте лучшее CV в Молдове!

Заполните CV на Rabota.md
и в один клик отправляйте в любую компанию!

Это займет 10 минут

У вас уже есть CV на нашем сайте?
Войти на сайт

Создать CV

Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Закрыть

CV отправлено!

Закрыть