Companie AGM importator si distribuitor al produselor de larg consum   anunţă angajarea personalului în calitate de:

Programator 1C

Cerinte fata de candidat:
• Experienta de cel putin 1 an de programare in 1C:Intreprindere 8.3;
• Cunoasterea principalelor mecanisme de functionare a platformei 1C:Intreprindere 8.3;
• Experienta in conectarea echipamentului la casa de marcat ar fi binevenita;
• Detinerea unui certificat 1C: Profesional sau 1C: Specialist constituie un avantaj.

Responsabilitati:
• Implementarea programelor pe baza platformei 1C:Intreprindere 8.3, conform caietului de sarcini;
• Proiectarea structurii de date, arhitectura bazelor de date in cadrul platformei 1C:Intreprindere 8.3;
• Modificarea configuraţiei bazei 1C:Intreprindere 8.3;
• Colectarea şi administrarea versiunilor produselor software.

Condiții de munca:
• Program de lucru: 8.30-18.00 (de luni pana vineri);
• O varietate de sarcini interesante, oportunitati de cariera, instruire oferita de companie.

Beneficii:
• Pachet social inclus;
• Tichete de masa in valoare de 45 lei/zi,
• Salariul fix + alte avantaje financiare.

Candidatii care corespund cerintelor, sunt rugati sa expedieze CV-ul cu anexarea pozei la:
e-mail: hr@agm.md; shr@agm.md
tel: (+373)787 70 461; (+373)790 15 590
Adresa noastra: mun. Chisinau, com.Truseni, str. Calea Iesilor nr. 28/2

Telefon:
078770461, 079015590

forward

Другие вакансии этой компании

Похожие вакансии

Прикрепить файл с CV Моё CV с сайта Rabota.md
Прикрепить файл с CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Создайте лучшее CV в Молдове!

Заполните CV на Rabota.md
и в один клик отправляйте в любую компанию!

Это займет 10 минут

У вас уже есть CV на нашем сайте?
Войти на сайт

Создать CV

Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Закрыть

CV отправлено!

Закрыть
Войти через