Holding "Aquarelle Group" învită personal la muncă
permanentă pentru urmatoarele funcții:

Prima revistă pentru femei din Moldova ”Aquarelle” angajează la muncă permanentă manager în secția distribuție/răspîndire a publicațiilor periodice

Responsabilități:
- Lucru cu abonații revistei;
- Gestionarea unei baze de date;
- Organizarea acțiunilor, iarmaroacelor, prezentărilor;
- Negocierea cu partenerii;
- pregătirea și distribuirea comenzilor producției tipărite;
- Controlul activității în punctele de distribuție existente și căutarea noilor puncte de distribuție, întocmirea documentației de evidență.

Cerințe față de candidat:
- Studii superioare;
- Cunoașterea limbilor română și rusă este obligatorie;
- Experiență de lucru în domeniul distribuției de cel puțin 2 ani;
- Disciplinare, responsabilitate, abilitate și dorință de a lucra în echipă.

Compania garantează un salariu decent, lucru într-un birou confortabil în colectiv prietenos, pachet social deplin.

Expediați CV-ul cu poză la adresa electronică: andrei.mac@aquarelle.md, cu mențiunea "Manager în secția distribuție/ răspîndire a publicațiilor periodice" și indicarea numărului telefonului de contact.

Doar candidații, care corespund cerințelor, vor fi învitați la interviu.

Compania nu oferă informații la telefon.

Назад Вперед

Другие вакансии этой компании

Похожие вакансии

Прикрепить файл с CV Моё CV с сайта Rabota.md
Прикрепить файл с CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Создайте лучшее CV в Молдове!

Заполните CV на Rabota.md
и в один клик отправляйте в любую компанию!

Это займет 10 минут

У вас уже есть CV на нашем сайте?
Войти на сайт

Создать CV

Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Закрыть

CV отправлено!

Закрыть