Holding "Aquarelle Group" învită personal la muncă
permanentă pentru urmatoarele funcții:

Prima revistă pentru femei din Moldova ”Aquarelle” angajează la muncă permanentă manager departamentul vînzări de publicitate în revistă

Responsabilități:
- Organizarea întîlnirilor, negocierilor și prezentărilor:
- Încheierea contractelor;
- Gestionarea bazei de clienți.

Cerințe față de candidați:
- Studii superioare economice;
- Cunoașterea limbilor română și rusă;
- Experiența în domeniul vînzărilor este obligatorie;
- Disciplinare, responsabilitate, abilitate de lucru în echipă.

Compania garantează un salariu decent, lucru într-un birou confortabil în colectiv prietenos, pachet social deplin.

Expediați CV-ul cu poză la adresa electronică: andrei.mac@aquarelle.md, cu mențiunea ”Manager departamentul vînzări de publicitate” și indicarea numărului telefonului de contact.

Doar candidații, care corespund cerințelor, vor fi învitați la interviu.

Compania nu oferă informații la telefon.

Назад Вперед

Другие вакансии этой компании

Похожие вакансии

Прикрепить файл с CV Моё CV с сайта Rabota.md
Прикрепить файл с CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Создайте лучшее CV в Молдове!

Заполните CV на Rabota.md
и в один клик отправляйте в любую компанию!

Это займет 10 минут

У вас уже есть CV на нашем сайте?
Войти на сайт

Создать CV

Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Закрыть

CV отправлено!

Закрыть