Compania SIXT rent-a-car Moldova, membră a retelei de companii din 105 tari din lume, anunță concurs pentru postul vacant de:

Practica pentru Studenti

In atentia studentilor facultati de management !

Oportunitate de a alatura echipei SIXT rent a car in Moldova in Departamentul Administrativ / office management !

Daca esti la inceput de cariera? Daca iti cauti locul de munca perfect pentru tine ?

Cautam stagiari cu entuziasm care sa se alaturie echipei noastrei tinere si dinamice!

Te invitam sa faci practica sau un program de internship la - SIXT rent a car Moldova.

Iar dupa un o perioada de experienta, iti oferim oportunitatea de dezvoltare ai competentelor si a atinge urmatorul nivel.

Responsabilitati:
- Activitati de xeroxare, scanare, arhivare ai documentelor comerciale,
- Preluarea comenzilor la telefon si rezervarilor on-line,
- Activitati de ofertare de servicii de inchiriere.

Cerinte:
- cunostinte Microsoft Office
- comunicare la telefon
- cunoasterea limbii engleze
- permis de conducere

Ar fi ok daca ai sti sa vorbesti/scrii in lb. engleza, dar nu e necesar

Pe perioada stagiul de practica intre student si companie se semneaza contract de practica, astfel acesta este neplatit.

Dupa perioada de practica sau in timpul practicii (dupa 1 luna) - studentii pot fi angajati in regim part time sau full time, in baza de contract individual de munca.

Te asteptam in echipa SIXT rent a car !

Telefon: 022 00 66 66 / E-mail: info@sixt.md / Web: http://www.sixt.md

Другие вакансии этой компании

Прикрепить файл с CV Моё CV с сайта Rabota.md
Прикрепить файл с CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Создайте лучшее CV в Молдове!

Заполните CV на Rabota.md
и в один клик отправляйте в любую компанию!

Это займет 10 минут

У вас уже есть CV на нашем сайте?
Войти на сайт

Создать CV

Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Закрыть

CV отправлено!

Закрыть