Manager Marketing & PR

Angajăm:

MARONINI este brandul premium dedicat exclusiv industriei Horeca. Credem că doar așa putem să livrăm maxim valoare locațiilor de top. Suntem convinși că ajustarea produselor și serviciilor în dependență de nevoile fiecărui client din această industrie sunt esențiale, iar succesul îl reprezintă atenția la detalii și service-ul impecabil. Dacă ești o persoană creativă, deschisă la noi idei, proactivă atunci Maronini este locul potrivit pentru dvs.

Cerințe către angajat:

  • Studii superioare (Marketing, management, PR);
  • Cunoaşterea limbilor română, rusă, (engleza constituie un avantaj);
  • Persoană cu gândire deschisă, pozitivă, inventivă;
  • Onestitate, punctualitate.

Responsabilitățile tale vor fi:

  • Analiza pieței;
  • Organizarea activităților de PR/ menținerea strategiei de comunicare;
  • Coordonare proceselor privind editarea foto și video;
  • Vei gestiona dezvoltarea profilurilor în rețelele sociale;
  • Să organizezi evenimentele interne și externe ale companiei.

La noi vei găsi:

  • O echipă bună, cu care te vei înțelege super încă din prima zi;
  • Locul în care vii cu drag la muncă;
  • Salariu motivant, format din salariu fix + bonusuri;
  • Posibilitatea de a te manifesta;
  • Posibilitatea de dezvoltare profesională.

Persoanele interesate sunt rugate să transmită CV-ul însoțit de o poză, la adresa de e-mail cu menționarea postului vacant.

E-mail: d.ru@maronini.md
www.maronini.md
Tel: 061063170

Другие вакансии этой компании

Прикрепить CV Создать CV
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Создайте лучшее CV в Молдове!

Заполните CV на Rabota.md
и в один клик отправляйте в любую компанию!

Это займет 10 минут

У вас уже есть CV на нашем сайте?
Войти на сайт

Создать CV

Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть