S.C. BLUE@LINE S.R.L. companie membra a grupului multinational Medi@trade & E@syCommunication, de 10 ani leader la Chisinau, in servicii de Outsourcing, continua sa se extinda si angajeaza:

PHP Developer

Candidatul ideal trebuie să aibă cel putin:
– cunostinte de baza de programare
   * PHP (OOP - notiuni generale)
   * HTML && CSS
   * AJAX
   * JavaScript/JQuery
   * mySQL || postgreSQL
– un grad optim de autonomie și cunoașterea CMS-ul wordpress;
– cunoasterea frameworkului Laravel;
– cunostinte minime limba engleza sau italiana;

OFERIM:
· CONTRACT DE MUNCĂ CU PACHET SOCIAL COMPLET
· SALARIU MOTIVANT
· FORMARE PROFESSIONALĂ ȘI SUPORT CONTINUU
· FULL TIME
· CREȘTERE PROFESIONALĂ
- CAFEA SI APA

Descrierea jobului
Candidatul va avea ocazia sa invete sa lucreze la proiecte interesante, complexe, atat pe cont propriu cat si in echipa.
Salariul motivant, negociabil in functie de experienta si in special de performanta.
Daca vrei sa inveti sa lucrezi la aplicatii web, sa dezvolti si sa creezi, sa participi activ cu idei si feedback-uri, sa iti imbunatatesti abilitatile - atunci Blueline este locul potrivit pentru tine. Aplica pentru job acum!

Expediați CV-ul D-stră la adresa hr@blueline.md

www.blueline.md

Назад Вперед

Другие вакансии этой компании

Похожие вакансии

.NET/C# developer

ADD Grup • Сегодня, Кишинев

Отправить CV
Прикрепить файл с CV Моё CV с сайта Rabota.md
Прикрепить файл с CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Создайте лучшее CV в Молдове!

Заполните CV на Rabota.md
и в один клик отправляйте в любую компанию!

Это займет 10 минут

У вас уже есть CV на нашем сайте?
Войти на сайт

Создать CV

Укажите желаемую вакансию

Закрыть

CV отправлено!

Закрыть