Compania „PROPAC” SRL angajează:

Personal departament vînzări

Cerințe:
- studii superioare (preferabil);
- abilități avansate de comunicare și spirit diplomatic;
- capacitate de organizare și autoorganizare;
- caracter echilibrat, energie, disciplină, conștiinciozitate și amabilitate;
- atitudine corectă și serioasă față de atribuțiile de serviciu, sinceritate și deschidere spre colaborare;
- cunoștințe avansate de operare PC (MS Office: Word, Excel etc.);
- fluență în limba de stat și limba rusă (scris și oral);
- abilități de utilizare a aplicației 1C.

Responsabilități:
1. asigurarea de condiții pentru funcționarea eficientă a biroului;
2. acordarea de asistență la Key Account Manager;
3. administrarea canalelor de promovare;
4. recepționarea apelurilor telefonice de intrare;
5. acordarea de asistență contabilului operator (privind facturile, conturile de plată);
6. acordarea de asistență managerilor de vînzări în procesul de urmărire a datoriei debitoare.
Condiții:
- salariu motivant pe măsura muncii depuse, cu perspective de creștere;
- mediu de lucru profesionist;
- program de lucru: 8.30-17.30;
- transport pînă la locul de muncă.

Doar candidații selectați vor fi invitați la interviu.

Telefon: 060443666, 022-560104
Persoana de contact: Alexandr
E-mail: sales.office@propac.md
Web: www.propac.md

Вперед

Другие вакансии этой компании

Похожие вакансии

Прикрепить файл с CV Моё CV с сайта Rabota.md
Прикрепить файл с CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Создайте лучшее CV в Молдове!

Заполните CV на Rabota.md
и в один клик отправляйте в любую компанию!

Это займет 10 минут

У вас уже есть CV на нашем сайте?
Войти на сайт

Создать CV

Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Закрыть

CV отправлено!

Закрыть