„Thracian Cliffs Golf and Spa Resort” este o stațiune balneară excelentă amplasată pe coasta de nord-est a Bulgariei, la 13 km distanță de orașul Kavarna, ce dispune de un teren de golf proiectat cu măiestrie și de o frumusețe unică, dar și de
un hotel cu camere amenajate frumos și stilat, mai multe restaurante, două plaje sălbatice minunate, un club de noapte, un game-bar, un centru SPA, un centru de distracții pentru copii și multe altele. Este locul în care se întîlnesc
amatorii de golf din întreaga lume.

Pentru sezonul 2019 ne-am propus să angajăm persoane serioase și muncitoare pentru postul de:

Ospătar / Barman (Bulgaria)

Oferim:
- contract de muncă pe durata de 9 luni (martie-noiembrie 2019);
- salariu motivant de cel puțin 300 euro lunar;
- remunerarea muncii prestate după orele de program;
- bonus personal de performanță în mărime de un salariu lunar;
- asigurare medicală pe perioada angajării;
- acoperirea cheltuielilor de deplasare în Bulgaria și retur;
- compensarea cheltuielilor pentru obținerea vizei;
- cazare gratuită la un hotel de 3 stele din orașul Kavarna;
- prînzul și cina gratuite oferite de angajator;
- program de lucru în ture;
- transportul la și de la locul de muncă;
- uniforma de lucru;
- instruire în utilizarea echipamentelor specializate;
- asistență în obținerea vizei de lungă ședere în Bulgaria.

Pentru a lucra în Bulgaria nu este nevoie de permis de muncă, ci doar de un pașaport valabil, un contract de muncă valabil și viza de tip „D” de lungă ședere în Bulgaria.

Responsabilități principale:
- deservirea clienților la cel mai înalt nivel;
- respectarea întocmai a standardelor companiei în materie de deservire a clienților;
- buna cunoaștere a bucatelor și băuturilor oferite de local;
- respectarea cu strictețe a normelor de igienă la locul de muncă;
- o atitudine profesională față de responsabilitățile asumate și față de colegi;
- menținerea unei atmosfere plăcute și constructive.

Cerințe:
- experiența anterioară de cel puțin 2 ani într-o poziție similară constituie un avantaj;
- buna cunoaștere a limbii engleze este obligatorie, cunoașterea altor limbi străine constituie un avantaj;
- capacitate de a lucra în echipă;
- loialitate, amabilitate, bunăvoință, rapiditate și eficiență.

Cei care doresc să aplice pentru postul „Ospătar/Barman” sunt rugați să expedieze CV-ul însoțit de o fotografie.

Vom contacta doar persoanele selectate candidaturile cărora vor fi aprobate. Toate CV-urile se vor evalua în condiții de strictă confidențialitate.

E-mail: gergana.dimitrova@thraciancliffs.com
Telefon: +359 888 550093

Вперед

Другие вакансии этой компании

Похожие вакансии

Barman

Pizza Mania • Сегодня, Кишинев

Отправить CV

Barman

Blinoff • Сегодня, Кишинев

Бармен

Second Avenue • Сегодня, Кишинев

Прикрепить файл с CV Моё CV с сайта Rabota.md
Прикрепить файл с CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Создайте лучшее CV в Молдове!

Заполните CV на Rabota.md
и в один клик отправляйте в любую компанию!

Это займет 10 минут

У вас уже есть CV на нашем сайте?
Войти на сайт

Создать CV

Укажите желаемую вакансию

Закрыть

CV отправлено!