Expert comunicare web italiana

Î.C.S. BLUE@LINE S.R.L. companie membră a grupului multinațional Medi@trade & E@syCommunication, de 14 ani leader la Chisinău, în servicii de Outsourcing, continuă să se extindă și angajează:

Responsabilitățile principale:

·         să interacționeze cu clientul  și  să realizeze conținut scris în acord cu cerințele fiecărui proiect, păstrând un stil de comunicare simplu, clar;
·         să realizeze și să execute strategia de social media și să aleagă platformele potrivite pentru fiecare mesaj;
·         să realizeze popularea site-urilor cu informații

Candidatul ideal:
·         Aptitudini interpersonale excepționale; abordare prietenoasă și entuziastă;
·         Abilități excelente de organizare, planificare și gestionare a timpului de lucru;
·         capacitatea de a respecta termenele limită;
·         Pasiune pentru content writing ;
·         Creativitate, inovatie în gândire;
·         Seriozitate, loialitate, corectitudine;
·         Cunoștințe avansate de limba italiană;

Asiguram:
·         Pregătire profesională;
·         O echipă tânără şi dinamică;
·         Contract full-time cu pachet social complet;
·         Posibilitate de avansare;
·         Un salariu motivant şi prime atractive;
·         Oficiu modern şi condiţii de muncă excelente.

Adresa noastră: mun. Chişinău, Sec. Râşcani, str. Nadejda Russo, nr. 14, et. 2 (lângă Tipografia Centrală).
Dacă te-am convins, trimite CV- ul tău la: hr@blueline.md      sau  contactează-ne la nr 079108835.

E-mail: hr@blueline.md

Telefon: 079108835

www.blueline.md

Другие вакансии этой компании

Прикрепить CV Создать CV
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Создайте лучшее CV в Молдове!

Заполните CV на Rabota.md
и в один клик отправляйте в любую компанию!

Это займет 10 минут

У вас уже есть CV на нашем сайте?
Войти на сайт

Создать CV

Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть