Operatori Internet magazin

Reteaua de magazine INSTRUMENTE.MD - Nr.1 din Moldova in comercializarea produselor din categoriile de scule mici si mijlocii si electrocasnice mici (conform sondajelor la cel mai bun raport de calitate – pret, cu cel mai înalt nivel de servicii de vinzare, livrare, si mentenanta tehnica) anunta concurs pentru postul vacant:

Angajăm Operatori Internet magazin, cu sau fără experiență!!!

Dacă ești Activ și Ambițios, dacă îți Dorești să Cîștigi și să-ți Creezi o Carieră de Succes - te invităm să te alături Echipei Instrumente.MD.

Responsabilitati:
- Preluarea comenzilor, consultarea clientilor, procesarea comenzilor pentru vinzare.
- Respectarea procesului de vinzare On-Line.
- Без холодных звонков!!!

Profilul candidatului:
- Aptitudini de operare PC la nivel avansat (MS Office, baze de date, Internet, email, s.a.);
- Cunoasterea limbilor romana si rusa;
- Experienta de lucru in domeniul vinzarilor de orice bunuri si servicii – constituie un avantaj;
- Atitudine pozitiva si profesionista in relatiile cu clientii;
- Abilitati foarte bune de comunicare si convingere.
- Persoana activa, orientata spre rezultat, cu abilitati organizatorice si responsabila;
- Без опыта работы!!! - МЫ НАУЧИМ ЛЮБОГО ВСЕМ ХИТРОСТЯМ ПРОДАЖ;
- Желание работать и развиваться в продажах;
- Желание зарабатывать.

Compania ofera:
- Salariu si alte bonusuri - de la 9000 Lei;
- Oportunitatea dezvoltarii unei cariere intr-o echipa de profesionisti;
- Instruire si un mediu de lucru modern;

Locul de muncă: mun. Chisinau, sectorul Posta Veche.
Program de lucru: 5 zile lucătoare din 7, cu 2 zile de odihnă.

Persoanele interesate sunt invitate sa expedieze un CV + Foto la adresa de email: hr@instrumente.md , tel. 078833304

E-mail: hr@instrumente.md
Telefon: 078833304

Другие вакансии этой компании

Похожие вакансии

Прикрепить CV Создать CV
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Создайте лучшее CV в Молдове!

Заполните CV на Rabota.md
и в один клик отправляйте в любую компанию!

Это займет 10 минут

У вас уже есть CV на нашем сайте?
Войти на сайт

Создать CV

Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Закрыть

CV отправлено!

Закрыть
Войти через