Operator introducere, validare și prelucrare date

Reţeaua de supermarketuri "Jardi" angajează:

Cerinţe:

  • Studii superioare (contabilitate, economie) reprezintă un avantaj;
  • Experienţă în domeniu nu mai puţin de 6 luni;
  • Cunoaşterea programului de evidenţă a contabilităţii 1C;
  • Cunoaşterea limbii române și ruse la nivel avansat;
  • Capacitate de concentrare cu maximă atenție la detalii.

Responsabilităţi:

  • Întocmirea, înregistrarea si eliberarea facturilor în 1C;
  • Analiza şi controlul facturilor fiscale;
  • Respectarea procedurilor interne ale companiei;
  • Formarea şi verificarea preţurilor.

Noi oferim:

  • Salariu decent şi achitat la timp într-o companie stabilă şi în proces de dezvoltare;
  • Posibilitatea de a face parte dintr-un colectiv tînăr și dinamic;
  • Pachet social deplin.

Te așteptăm în echipa noastră!
Vă rugăm să expediaţi CV-urile pe e-mail: hr.jardi@mail.ru (menționînd funcția pentru care optați).

Другие вакансии этой компании

Похожие вакансии

Прикрепить CV Создать CV
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Создайте лучшее CV в Молдове!

Заполните CV на Rabota.md
и в один клик отправляйте в любую компанию!

Это займет 10 минут

У вас уже есть CV на нашем сайте?
Войти на сайт

Создать CV

Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть