Operator-vânzător (Salariu: de la 10.000)

Angajăm:

Responsabilități:
  • Procesarea comenzilor primite online în sistemul nostru de gestionare a comenzilor
  •  Comunicarea cu clienții pentru confirmarea comenzilor și rezolvarea oricăror întrebări sau probleme
  • Monitorizarea stocului de produse și actualizarea informațiilor despre disponibilitatea acestora în sistem
  • Asigurarea respectării termenelor de livrare și a standardelor de calitate în manipularea și ambalarea produselor
  • Colaborarea cu echipa pentru îmbunătățirea proceselor operaționale și a experienței clienților
Cerințe:
  • Abilități bune de comunicare verbală și scrisă
  • Capacitatea de a lucra într-un mediu dinamic și de a gestiona sarcini multiple
  • Atitudine orientată către clienți și capacitatea de a rezolva problemele într-un mod eficient
  • Cunoștințe de bază de utilizare a calculatorului și a aplicațiilor de bază (Excel, Word, etc.)
  • Experiența anterioară în domeniul comerțului electronic sau în lucrul cu sistemele de gestionare a comenzilor reprezintă un avantaj

CE OFERIM:

  • Salariu de la 10.000 lei;
  • Oficiul in centrul orasului;
  • Perioada de testare de la o săptămână la o lună ACHITATĂ;
  • Instruire corporativă;
  • Concediu de odihnă și concediu medical;
  • Program de lucru in ture de la 09:00 - 19:00;
  • Pachet social.
Dacă sunteți interesat de această oportunitate, vă rugăm să trimiteți CV-ul dvs. la adresa de e-mail specificată. Vă mulțumim pentru interesul manifestat pentru a deveni parte din echipa noastră la Uno.md!

Tel/Viber: 079778833
E-mail: info@uno.md (marcat „Post vacant manager vânzări”).

* Dacă nu reușiți, vă rugăm să scrieți la Viber / Telegram, iar managerul vă va contacta de îndată ce va fi liber.

Telefon: 079778833
E-mail: info@uno.md
Web: www.uno.md

Другие вакансии этой компании

Прикрепить CV Создать CV
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Создайте лучшее CV в Молдове!

Заполните CV на Rabota.md
и в один клик отправляйте в любую компанию!

Это займет 10 минут

У вас уже есть CV на нашем сайте?
Войти на сайт

Создать CV

Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть