Holding financiar european cu reprezentanta in 3 țări și mai mult de 500 de colaboratori, este in căutare de:

Operator Suport Clienți (7000 mdl Netto)

Noi oferim:
- Programe de mentoring, coaching și feedback.
- Program de training intern.
- Cursuri gratuite de perfecționare a limbii engleze.
- Bibliotecă care se actualizează la solicitarea angajaților.
- Bonus adițional pentru fiecare angajat recomandat (referral program).
- Mediu de lucru modern, colectiv tînăr si prietenos.
- Oficiu inspirațional, amplasat în sectorul Botanica, dotat cu echipament modern, o varietate mare de băuturi fierbinți și fructe (cafea gratis).

Cerințe față de candidați:
- Cunoașterea limbii române.
- Cunoștințe foarte bune de operare PC.
- Disciplină, abilități de lucru în echipă.
- Abilitatea de a vorbi corect și răspicat, dicție bună.

Responsabilități:
- Oferirea informației clienților cu privire la serviciile, tarifele, procedurile și promoțiile companiei.
- Lucru cu reclamațiile, pretențiile și doleanțele clienților.
- Gestionarea bazei de date.

Rugăm candidații interesați sa ne expedieze CV-ul la adresa i.grib@eco-fin.eu

forward

Другие вакансии этой компании

Похожие вакансии

Прикрепить файл с CV Моё CV с сайта Rabota.md
Прикрепить файл с CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Создайте лучшее CV в Молдове!

Заполните CV на Rabota.md
и в один клик отправляйте в любую компанию!

Это займет 10 минут

У вас уже есть CV на нашем сайте?
Войти на сайт

Создать CV

Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Закрыть

CV отправлено!

Закрыть