Operator Sondaje Full Time or. Chişinău Salariu net 10.000 lei

Magenta Consulting (www.consulting.md) de 16 ani ajută businessurile să ia decizii corecte de marketing. Strategiile și cercetările de marketing au la bază experiența acumulată în urma la circa 3000 proiecte de consultanță efectuate pentru companii atât autohtone, cât și internaționale.

Magenta crește și, odată cu aceasta, crește echipa sa. Anunțăm concurs pentru postul de:

Responsabilităţi:
● Efectuarea interviurilor/sondajelor de opinie în teren/stradă (față în față);

Cerințe față de candidat:
● Responsabilitate, onestitate;
● Disciplină ;
● Politețe;
● Abilități excelente de comunicare în română și rusă.

Beneficii:
● Program de lucru stabil: 40 h/săptămână (orele sunt gestionate de coordonatorul de proiect )
● Salariu de 10 000 MDL
● Echipă tânără de profesioniști.
● Mediu activ şi dinamic cu deplasări regulate.

Persoanele interesate sunt invitate să depună CVul, indicând postul solicitat, prin e-mail:  hr@consulting.md       sau la adresa: str. A. Bernardazzi 38, et.2, or. Chişinău.
Informaţii suplimentare la tel: (+373-78) 88 11 20
Vor fi contactate doar persoanele selectate.

Telefon:  (+373-78) 88 11 20

Другие вакансии этой компании

Похожие вакансии

Прикрепить CV Создать CV
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Создайте лучшее CV в Молдове!

Заполните CV на Rabota.md
и в один клик отправляйте в любую компанию!

Это займет 10 минут

У вас уже есть CV на нашем сайте?
Войти на сайт

Создать CV

Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Закрыть

CV отправлено!

Закрыть
Войти через