Compania  internationala “Globe Digital Data” SRL anunta concurs pentru postul vacant:

Operator modelare 2D- 3D Autodesk REVIT si ARCHICAD

Cerinte:
- Studii medii sau superioare cu profil tehnic;
- Capabil sa inteleaga planuri de arhitectura (planuri, sectiuni, fatade, etc.);
- Cunoasterea - Autodesk Revit si ARCHICAD ( se accepta nivel de incepator - pina la avansat);
- Capacitatea de a invata lucruri noi;

Responsabilitati:
- Indexarea datelor pe calculator in softuri diferite;
- Crearea modelelor 2D si 3D din norul de puncte (point cloud);

Beneficii:
- Salariu negociabil;
- Regim de lucru: luni- vineri, de la 8.30- 17.00
- Colectiv primitor si conducatori obiectivi;
- Pachetul social complet, etc.

CV –urile pot fi trimise la adresa de e- mail : globedigitaldata@gmail.com

Doar persoanele ce vor corespunde cerintelor vor fi selectate si contactate.

Вперед

Другие вакансии этой компании

Похожие вакансии

Прикрепить файл с CV Моё CV с сайта Rabota.md
Прикрепить файл с CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Создайте лучшее CV в Молдове!

Заполните CV на Rabota.md
и в один клик отправляйте в любую компанию!

Это займет 10 минут

У вас уже есть CV на нашем сайте?
Войти на сайт

Создать CV

Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Закрыть

CV отправлено!

Закрыть