Holdingul ,,Customagic” specializat în producerea și distribuirea produselor alimentare, unic de acest gen pe piața Republicii Moldova,  angajează în bază de concurs persoane active, sîrguincioase pentru postul de:

Operator mărfuri Petricani

Responsabilități:
- Prelucrarea datelor contabile;
- Introducerea documentației primare;
- Evidența mărfii la depozit;

Cerințe față de candidat:
- Studii medii sau medii de specialitate în contabilitate;
- Predispunere spre lucru cu cifre și calcule matematice;
- Gândire logică, analitică;
- Cunoașterea PC: Excel, Word, Contabilitate 1C 8;
- Dorința de a învăța;

Oferim:
- Pachet social deplin;
- Program: luni-vineri; 9:00-18:00;
- Salariu stabil;
- Echipă tânară, energică și prietenoasă;

Trebuie să știi că Holdingul ,,Customagic” este specializat în producerea și distribuirea produselor alimentare, fiind unic de acest gen pe piața Republicii Moldova. Credem că putem oferi oportunități de dezvoltare candidaților, ulterior angajaților noștri.

Așteptăm CV-ul complet cu indicarea postului la care pretindeți la adresa electronică customagic-hr@mail.ru  , tel. 076059018

E-mail:  customagic-hr@mail.ru
Telefon: 076059018

forward

Другие вакансии этой компании

Похожие вакансии

Прикрепить файл с CV Моё CV с сайта Rabota.md
Прикрепить файл с CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Создайте лучшее CV в Молдове!

Заполните CV на Rabota.md
и в один клик отправляйте в любую компанию!

Это займет 10 минут

У вас уже есть CV на нашем сайте?
Войти на сайт

Создать CV

Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Закрыть

CV отправлено!

Закрыть