Lucru stabil pentru cei ce pretuesc siguranta si relatiile calde in colectiv si care doresc sa-si puna in valoare experienta si abilitatile.

Compania CasaMorosan – lider in vanzarea en-gros a rechizitelor pentru scoala si oficiu, in Republica Moldova si Romania, cu experienta de peste 20 ani pe teritoriul R. Moldova, anunta concurs pentru postul vacant:

Operator logist

Compania noastra va ofera:

  • Salariu competitiv si bonusuri
  • Oficiu in sectorul Ciocana (str.Voluntarilor 15)
  • Grafic de lucru 9.30-18.00
  • Un colectiv tanar, prietenos si motivat
  • Instruire corporativa
  • Posibilitatea de crestere profesionala

Veti avea urmatoarele responsabilitati:

  • Intocmirea dispozitiilor de livrare, functie de termenii de livrare stipulati in contract;
  • Evaluarea situatiilor privind comenzile, livrarile, comenzi intarziate;
  • Coordonarea activitatii zilnice a soferilor privind transportarea marfurilor (loc de incarcare/descarcare, prelucrare foi de parcurs si documente de insotire a marfii, urmarirea prin GPS, rapoarte curse etc);
  • Сreaza si monitorizeaza indicatorii de performanta, proceduri, instructiuni de lucru;
  • Imbunatateste continuu procesele operationale si costurile aferente transportarii marfurilor;

Candidatul ideal:

  • are studii superioare in domeniu logistica sau economie;
  • experienta in domeniul transportului/logistica/relatii cu clientii - avantaj;
  • abilitati bune in utilizarea PC (softuri de gestiune, MS Office, Excell);
  • persoana organizata, cu o buna capacitate de planificare si coordonare;
  • foarte bune abilitati de comunicare: cu clientii si soferii;
  • capacitate de a realiza mai multe sarcini simultan;
  • persoana orientata spre rezolvarea problemelor si luarea deciziei in timp scurt.

Convorbirea va avea loc dupa examinarea CV-urilor
Daca cautati un lucru stabil si visati sa lucrati intr-un mediu profesionist, care iti ofera multiple oportunitati si va pune in valoare cunostintele, trimiteti CV-ul pe adresa: hr1@flo-master.md  . P-u detalii puteti apela la nr.079077397

E-mail: hr1@flo-master.md

Вперед

Другие вакансии этой компании

Похожие вакансии

Прикрепить файл с CV Моё CV с сайта Rabota.md
Прикрепить файл с CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Создайте лучшее CV в Молдове!

Заполните CV на Rabota.md
и в один клик отправляйте в любую компанию!

Это займет 10 минут

У вас уже есть CV на нашем сайте?
Войти на сайт

Создать CV

Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Закрыть

CV отправлено!

Закрыть