Suntem un magazin online ce comercializează peste 210000 de produse din categoria Beauty :)
Activitatea noastră se desfășoară pe piața Europeana.
Suntem în căutarea persoanelor care cunosc Limba Italiană

Jobul se numește:

Operator Limba Italiană-10000 MDL

Cerințele noastre față de candidat:

  • Cunoașterea excelentă a limbii italiene;
  • Vorbire coerentă și corectă;
  • Orientare către client (abilitatea de a înțelege și a satisface nevoile clienților);
  • Spirit de inițiativă;
  • Responsabilitate;
  • Atenție la detalii;

Responsabilități:

  • Preluarea sunetelor telefonice de la clienți;
  • Comunicarea cu clienții prin chat;
  • Adăugarea produselor noi pe site-ul nostru;

Ce oferim noi:

  • Lucrul alături de un colectiv tânăr și dinamic;
  • Program de lucru: flexibil 2*2 zile ;
  • Oferim posibilitatea de realizarea și creșterea profesională;

Vă așteptăm cu CV-ul dumneavoastră trimis pe adresa: nicoleta.jignea@makeup.it
Sau puteți să ne contactați la numărul de telefon: +37376749616/+37368664464

Succes ;)

E-mail:  nicoleta.jignea@makeup.it
Telefon: +37376749616 / +37368664464

forward

Другие вакансии этой компании

Похожие вакансии

Прикрепить файл с CV Моё CV с сайта Rabota.md
Прикрепить файл с CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Создайте лучшее CV в Молдове!

Заполните CV на Rabota.md
и в один клик отправляйте в любую компанию!

Это займет 10 минут

У вас уже есть CV на нашем сайте?
Войти на сайт

Создать CV

Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Закрыть

CV отправлено!

Закрыть