Compania ICS “VicMobile” SRL, distribuitor oficial al SA “Moldcell” anunță concurs pentru postul vacant de:

Operator la telefon/ Оператор на телефоне

Operator la telefon

Îți place să comunici prin intermediul telefonului? Te simți liber când răspunzi la întrebările clienților fără a fi față în față, dar prin intermediul telefonului?Atunci funcția aceasta este pentru tine!Noi avem nevoie de operator în call centru, în cadrul internet magazinului de telefoane mobile, tablete și laptopuri.

Obligațiuni:
- Apelarea clienților, numerele cărora o să fie transmise de la colegi (toți clienții sunt cointeresați deja pentru a efctua o procură)
- Efectuarea prezentării produsului la telefon și răspunderea la întrebările clienților

Cerințe:
- Cunoașterea limbilor rusă și română
- Abilitate de comunicare liberă la telefon

Condiții de muncă:
- Loc de muncă confortabil
-Grafic de munca flexibil  (8 ore pe zi)
- Angajare oficială pachet social deplin
- Salariu de la 6000 lei
- Colectiv tânăr și primitor

Nu lăsăți pentru mâine expedierea cv-ului! Mâine va fi târziu deja.
Vom analiza fiecare candidat!

Va rugam sa expediati CV-ul Dvs. la adresa: hr@vicmobile.md       obligatoriu cu o fotografie atasata si indicind postul pentru care aplicati.
Telefon: 078800724
Chișinău, sos.Muncesti, 41 (nu departe de Gara Ferovira)
 Оператор на телефоне

Любишь общаться по телефону? Чувствуешь себя свободнее, когда отвечаешь на вопросы клиента не с глазу на глаз, а посредством телефона? Тогда наша вакансия для тебя! Нам требуется оператор в колл центр в интернет магазин мобильных телефонов, планшетов и ноутбуков.

Обязанности:
- Обзвон клиентов, номера которых вам передадут коллеги (все клиенты уже заинтересованы в покупке)
- Проведение презентации продукта по телефону и ответы на вопросы клиентов

Требования:
- Знание русского и румынского языков
- Умение свободно общаться по телефону

Условия работы:
- Оборудованное рабочее место
- Плавающий график работы  (8 часов в день)
- Официальное трудоустройство и полный соц.пакет
- Заработная плата от 6000 лей
- Доброжелательный молодой коллектив

Не откладывай на завтра отправку резюме! Завтра уже будет поздно.
 Мы рассмотрим каждого кандидата!

Высылайте резюме на hr@vicmobile.md         в обязательном порядке с прикрепленным фото и с указанием вакансии на которую претендуете.
Телефон: 078800724
Кишинев, шос. Мунчешть, 41 (недалеко от ЖД вокзала)

E-mail: hr@vicmobile.md
Телефон: 0788 00 724

Назад Вперед

Другие вакансии этой компании

Похожие вакансии

Прикрепить файл с CV Моё CV с сайта Rabota.md
Прикрепить файл с CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Создайте лучшее CV в Молдове!

Заполните CV на Rabota.md
и в один клик отправляйте в любую компанию!

Это займет 10 минут

У вас уже есть CV на нашем сайте?
Войти на сайт

Создать CV

Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Закрыть

CV отправлено!

Закрыть