Operator la linie (tigla metalică)

Compania specializată în producerea, montarea acoperișurilor, angajează:

Responsabilități:
- pregătirea materiei prime pentru profilare;
- urmărirea procesului de profilare, introducerea datelor de marcare a elementelor produse;
- verificarea calității elementelor ș.a.

Cerințe:
Studii tehnice (nu este obligatoru, dar constituie un avantaj);

Oferim:
  • Instruire;
  • Experiență de muncă într-o echipă de profesioniști
  • Salariul 7000 - 10000 (în dependență de abilități, experiență);
  • Oficiul: str. Muncești, 799.
Te așteptăm cu drag în echipa noastră!

Persoanele interesate sunt rugate să expedieze CV-ul la adresa de email: prohr.client@gmail.com     cu indicarea postului pentru care aplicați.
Detalii la telefon 0603 00 388

La expedierea cv-ului, Dvs dați acordul la prelucrarea datelor cu caracter personal incluse in cv în conformitate cu legea Nr.133 cu privire la Protecția datelor cu caracter personal.

E-mail: prohr.client@gmail.com

Telefon 060300388

Другие вакансии этой компании

Похожие вакансии

Прикрепить CV Создать CV
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Создайте лучшее CV в Молдове!

Заполните CV на Rabota.md
и в один клик отправляйте в любую компанию!

Это займет 10 минут

У вас уже есть CV на нашем сайте?
Войти на сайт

Создать CV

Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Закрыть

CV отправлено!

Закрыть
Войти через