Compania "Stroylux" anunta concurs pentru posturile vacante:

Operator introducerea, validarea și prelucrarea datelor (în secția vânzărilor cu amănuntul - magazin materiale de construcții)

Cerinţe:
- Cunoaşterea limbilor romană şi rusă;
- Studii medii speciale, superioare ;
- Utilizator al calculatorului Word, Excel;
- Cunoastere a programului 1C (preferențial);
- Abilităţi de lucru cu intoducerea în baza de date a mărfurilor;
- Responsabil, organizat, energic, abilităţi de lucru în colectiv.

Responsabilități:
- eliberarea /primirea documentelor (facturi etc.)
- introducerea informaţiei în baza de date
- evidenţa materialelor; evidenţa mărfurilor; menținerea stocurilor (contabilizarea veniturilor, cheltuieli, prelucrarea returnării bunurilor/mărfii către furnizori).
- participarea la inventariere;
- la necesitate lucru cu aparatul de casă.

Oferim:
- pachet social deplin;
- salariu motivant;
- posibilitate de a lucra într-o companie performantă şi în continuă creştere;

Persoanele interesate sunt rugate să transmită CV-urile la adresa de e-mail: stroylux.hr@gmail.com  cu indicarea obligatorie a postului vacant pentru care se solicită în linia de subiect.
Telefon: 022-840 041; 068 060 989

E-mail: stroylux.hr@gmail.com

 Telefon: 022 840 041; 068 060 989

Вперед

Другие вакансии этой компании

Похожие вакансии

Прикрепить файл с CV Моё CV с сайта Rabota.md
Прикрепить файл с CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Создайте лучшее CV в Молдове!

Заполните CV на Rabota.md
и в один клик отправляйте в любую компанию!

Это займет 10 минут

У вас уже есть CV на нашем сайте?
Войти на сайт

Создать CV

Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Закрыть

CV отправлено!

Закрыть