Complexul Comercial
“ZIKKURAT - MARKET” angajeaza

Operator întroducere validare si prelucrare date

RESPONSABILITĂȚII:

  •  Recepţia, controlul şi evidenţa documentelor primare la primirea mărfii;
  •  Lucrul cu dările de seamă la compartimentul mărfuri;
  • Lucrul cu nomenclatorul de mărfuri.

 CERINȚE:

  • Studii superioare / medii de specialitate;
  • Experienţa în domeniu – ogligatoriu;
  • Cunoştinţe avansate PC şi programa 1C;
  • Responsabilitate, atenţie şi eficienţă.

OFERIM:

  •  Venit lunar 6500- 7000MDL, mărimea se stabileşte în urma interviului;
  • Oportunități de dezvoltarea carierei;
  • Acordarea tichetelor de masă în mărime de 45 lei/zi;
  • Întreg pachet social conform legislației RM.
                         NOI SUNTEM LOCUL POTRIVIT PENTRU VIITOAREA TA CARIERĂ!                                            Notă: Persoanele interesate sunt invitate sa trimită un CV pe adresa: hr@zikkurat.md    cu specificarea postului solicitat.

E-mail: hr@zikkurat.md

forward

Другие вакансии этой компании

Похожие вакансии

Прикрепить файл с CV Моё CV с сайта Rabota.md
Прикрепить файл с CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Создайте лучшее CV в Молдове!

Заполните CV на Rabota.md
и в один клик отправляйте в любую компанию!

Это займет 10 минут

У вас уже есть CV на нашем сайте?
Войти на сайт

Создать CV

Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Закрыть

CV отправлено!

Закрыть