"TNT" – una din cele mai mari companii din industria internațională de livrare expres a documentelor, coletelor și încărcăturilor corporative anunță concurs pentru ocuparea postului vacant:

Operator în Departamentulul de relații cu clienții

Cerințe față de candidat:
• Studii superioare;
• Cunoașterea limbilor: ruse, române engleze;
• Erudiție, comunicabilitate și capacitatea de a conversa;
• Rezistență la stres;
• Experiența de lucru în Call Center – este binevenită;
• Cunoașterea calculatorului – utilizator avansat;

Responsabilități principale:
• Recepționarea apelurilor;
• Consultarea, informarea clienților cu privire la serviciile companiei;
• Preluarea și prelucrarea comenzilor;

Program de lucru: Zi de muncă deplină, Luni-Vineri 9.00-18.00.

Oferte și beneficii:
• Pachet social integral;
• Angajare oficială;

Aplicanţii sunt invitaţi să expedieze CV-ul la adresa de
e-mail: info@corst.md      menţionînd postul pentru care aplică.

Doar persoanele selectate vor fi invitați la interviu.

 info@corst.md

Вперед

Другие вакансии этой компании

Похожие вакансии

Прикрепить файл с CV Моё CV с сайта Rabota.md
Прикрепить файл с CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Создайте лучшее CV в Молдове!

Заполните CV на Rabota.md
и в один клик отправляйте в любую компанию!

Это займет 10 минут

У вас уже есть CV на нашем сайте?
Войти на сайт

Создать CV

Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Закрыть

CV отправлено!

Закрыть