Magenta Consulting este compania care te ajută să crești!!!

Realizăm sondaje și cercetări de piață din anul 2006. Suntem în continuă creștere și din acest motiv anunțăm post vacant pentru poziția:

Operator Evaluare Deservire/ Cumpărător Misterios

Responsabilităţi:
- Vizitarea localurilor/magazinelor indicate de coordonatorul de proiect;
- Evaluarea calității deservirii conform criteriilor prestabilite;
- Completarea unui chestionar la sfârșitul vizitei în baza propriilor observații;
- Raportarea la timp a tuturor materialelor colectate coordonatorului de proiect.

Cerințe față de candidat:
- Organizare – reușește să realizeze toate activitățile planificate în timpul propus;
- Punctualitate – respectă timpul altora și își planifică eficient al său;
- Mobilitate – disponibil să se deplaseze în toate orașele țării;
- Spirit de observație – atrage atenție la detalii și le memorizează;

Beneficii:
- Participarea la îmbunătățirea deservirii în companiile din Moldova;
- Orar de muncă stabilit de comun acord, pentru a nu contraveni activităților Dvs. de bază;
- Experiența de lucru nu este obligatorie;
- Remunerarea pe proiect.

Dacă ești interesat de acest post vacant te invităm să expediezi CV-ul la adesa de e-mail: hr@consulting.md
Sau să apelezi la numarul de telefon: 078 88 77 15;

Te așteptăm în echipa noastră!

E-mail: hr@consulting.md
Telefon: 078 88 77 15

forward

Другие вакансии этой компании

Похожие вакансии

Прикрепить файл с CV Моё CV с сайта Rabota.md
Прикрепить файл с CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Создайте лучшее CV в Молдове!

Заполните CV на Rabota.md
и в один клик отправляйте в любую компанию!

Это займет 10 минут

У вас уже есть CV на нашем сайте?
Войти на сайт

Создать CV

Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Закрыть

CV отправлено!

Закрыть