Lucru stabil pentru cei ce pretuesc siguranta si relatiile calde in colectiv si care doresc sa-si puna in valoare experienta si abilitatile.

Compania Casa Morosan – lider in vanzarea en-gros a rechizitelor pentru scoala si oficiu, in Republica Moldova si Romania, cu experienta de peste 20 ani pe teritoriul R. Moldova, in legatura cu extinderea businessului anunta concurs pentru postul vacant:

Operator deservire clienți în sală

Compania noastra va ofera:
• Salariu stabil si bonusuri
• Oficiu in sectorul Ciocana
• Grafic de lucru 8.30-17.00
• Un colectiv tanar, prietenos si motivat
• Instruire corporativa
• Posibilitatea de crestere profesionala intr-o companie in dezvoltare continua

Veti avea urmatoarele responsabilitati:
• Deservire clienti pe sala si prin telefon
• Scrierea comenzilor in 1C
• Colaborarea cu agentii pe vanzari
• Lucru cu produsele din sala de expozitie
• Primirea comenzilor de pe internet-magazinul nostru

Candidatul ideal:
• Are studii superioare in curs sau finisate
• Ideal, are deja un minim de experienta in lucru cu site-urile sau in domeniul Customer Service
• Cunoaste limba romana si rusa fluent
• Abilitati excelente de comunicare si negociere
• Este ambitios si dornic de a invata cat mai multe lucruri noi
• Este o persoană amabilă, echilibrată şi consecventă
• Are rezistenţă la sarcini repetitive şi la stres
• Ii place sa fie activ, cu initiativa si sa rezolve lucruri

Convorbirea va avea loc dupa examinarea CV-urilor.

Daca cautati un lucru stabil si visati sa lucrati intr-un mediu profesionist, care iti ofera multiple oportunitati si unde iti poti pune in valoare cunostintele trimite CV-ul pe e-mail hr@flo-master.md

hr@flo-master.md

forward

Другие вакансии этой компании

Похожие вакансии

Прикрепить файл с CV Моё CV с сайта Rabota.md
Прикрепить файл с CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Создайте лучшее CV в Молдове!

Заполните CV на Rabota.md
и в один клик отправляйте в любую компанию!

Это займет 10 минут

У вас уже есть CV на нашем сайте?
Войти на сайт

Создать CV

Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Закрыть

CV отправлено!

Закрыть
Войти через