Pasionat de meseria ta?

Romstal, lider de piata in domeniul instalatiilor termo-hidro-sanitare, anunta concurs pentru ocuparea pozitiilor de:

Operator Depozit 10 000 lei

Responsabilitati:
Pregatirea marfurilor comandate de clienti si punctele de vanzare.

ATENTIE! Jobul nu este destinat femeilor, necesita efort fizic si abilitatea ce a conduce motostivuitorul!

Candidatul ideal:
- cunoaste limba romana;
- are abilitati de comunicare;
- are capacitate inalta de concentare si este rezistent la stres;
- are experienta relevanta pe o pozitie similara (reprezinta un avantaj);
- are o pregatire fizica buna.

Beneficii:
- salariu competitiv;
- pachet social;
- posibilitati reale de promovare.

Conditiile de desfasurare a concursului:
Daca visati sa lucrati intr-un mediu profesionist, iar experienta si abilitatile va recomanda, ne puteti trimite un CV insotit de o scrisoare de intentie la adresa hr@romstal.md
Persoalele selectate pentru interviu vor fi contactate.
Esti gata sa faci fata provocarii?

Daca visati sa lucrati intr-un mediu profesionist, iar experienta si abilitatile va recomanda, ne puteti trimite un CV insotit de o scrisoare de intentie la adresa: hr@romstal.md

forward

Другие вакансии этой компании

Похожие вакансии

Прикрепить файл с CV Моё CV с сайта Rabota.md
Прикрепить файл с CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Создайте лучшее CV в Молдове!

Заполните CV на Rabota.md
и в один клик отправляйте в любую компанию!

Это займет 10 минут

У вас уже есть CV на нашем сайте?
Войти на сайт

Создать CV

Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Закрыть

CV отправлено!

Закрыть