Cadouri online-este un magazin online de flori și cadouri, care a crescut cu succes timp de 7 ani și se dezvoltă oferind oamenilor fericire!

Operator de vânzări prin telefon

AICI PUTEȚI AFLA DESPRE NOI MAI MULT =>

VĂ PROPUNEM:
  •  Lucru într-un birou confortabil, pe adresa str. Miron Costin 15/1 (în centrul sectorului Râșcani)
  •  Colectiv tânăr, vesel și prietenos;
  • Cafea naturală din contul companiei;
  • Livrarea prânzului la birou;
  • Distracții: PlayStation, fotbal de masă, Darts și altele;
  • Compensarea a 50% din abonamentul de la sala de sport;
  • Reduceri de 50% pentru serviciile vulcanizare mobila propuse de „Autoshina.md”;
  • Achitarea în rată a tehnicii (pentru necesitățile personale) după 6 luni de lucru în companie;
  • Instruire complexă, îmbunătățirea calificării (traininguri, seminare cu specialiștii);
  • Acces liber la biblioteca noastră modernă cu literatură de afaceri;
  • Achitarea salariului la timp;
  • Angajare oficială/ Pachet social.

Responsabilități:
  • Formarea ofertelor comerciale
  • Lucrul cu baza de clienți
  • Negocierea cu clienții;

Cerințe:
  • Cunoasterea limbilor romana si rusa
  • Abilitati de comunicare
  • Disciplina
  • Rezistenta la stres

Expediați CV-ul la adresa electronică: job@cadourionline.md
În subiectul scrisorii  specificați denumirea postului vacant pentru care aplicați

(în caz contrar, CV-ul dvs. nu va fi revizuit)
back forward

Другие вакансии этой компании

Похожие вакансии

Прикрепить файл с CV Моё CV с сайта Rabota.md
Прикрепить файл с CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Создайте лучшее CV в Молдове!

Заполните CV на Rabota.md
и в один клик отправляйте в любую компанию!

Это займет 10 минут

У вас уже есть CV на нашем сайте?
Войти на сайт

Создать CV

Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Закрыть

CV отправлено!

Закрыть
Войти через