Angajăm:

Operator Date

Cerințe:
- Studii medii (studiile economice vor reprezenta un avantaj);
- Cunoștințe avansate în operarea PC (Excel);
- Abilități de organizare și planificare;
- Cunoașterea programelor de contabilitate (UNA, 1C) va constitui un avanjat;
- Cunoașterea limbii engleze este obligatorie.

Responsabilități:
- înregistrarea și gestiunea documentală a mărfurilor;
- corespondența cu furnizorii și înregistrarea comenzilor;
- gestiunea și evidența livrărilor.

Salariul oferit 6000 MDL brut
Aplică acum pentru această funcție cu un CV la e-mail-ul: hr@aridon.md   cu titlul scrisorii
,, Operator Date’’

Vor fi contactate doar persoanele selectate.

Вперед

Другие вакансии этой компании

Похожие вакансии

Прикрепить файл с CV Моё CV с сайта Rabota.md
Прикрепить файл с CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Создайте лучшее CV в Молдове!

Заполните CV на Rabota.md
и в один клик отправляйте в любую компанию!

Это займет 10 минут

У вас уже есть CV на нашем сайте?
Войти на сайт

Создать CV

Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Закрыть

CV отправлено!

Закрыть