Operator Contabil| Operator 1C | Analist serviciu clienți

Holdingul ,,Customagic” specializat în producerea și distribuirea produselor alimentare, unic de acest gen pe piața Republicii Moldova,  angajează în bază de concurs persoane active, sîrguincioase pentru postul de:

Ești pasionat de cifre și îți place să comunici mult? Alătură-te echipei noastre! în calitate de  Analist Servicii Client / Аналитик по работе с клиентами

Oferim:

  • Pachet social deplin;
  • Salariu fix + bonusuri, achitat la timp!
  • Grafic de muncă: Luni- Vineri 09:00-18:00, sec. Botanica;
  • Transport de serviciu gratuit; Participarea la evenimente corporative;
  • Atmosferă plăcută de lucru într-un colectiv tânăr și prietenos;
  • Instruire și creștere profesională.

Cerințe:

  • Obligatoriu cunoștințe în 1C;
  • Studiile economice reprezintă un avantaj;
  • Preferabil Cunoștințe în Excel; Persoană Responsabilă, Amabilă, Punctuală;
  • Abilitate de a lucra în echipă.

Responsabilități:

  • Lucrul cu clienții privind verificarea soldurilor, datoriilor;
  • Colaborarea cu agenții de vânzări privind situația clienților, datoriilor, vânzărilor etc.;
  • Analiza vânzărilor și formarea rapoartelor privind vânzările după diferite criterii.

De când avem nevoie? Cât mai repede. Departamentul HR își dorește să se întâlnească cu candidații chiar pentru săptămâna aceasta. Dacă ai citit acest anunț, te entuziasmează ideea de a lucra cu noi și te potrivești cu descrierea de mai sus, trimite-ne un e-mail cu CV-ul tău la adresa: hr@customagic.md cu specificarea postului: Analist servicii client sau Operator 1C.

Avantajul companiei noastre este că angajăm și instruim persoane fără experiență.

Предлагаем:

  • Полный социальный пакет;
  • Фиксированная зарплата + бонусы, выплачиваются вовремя!
  • График работы: Понедельник-Пятница 09:00-18:00, секция Ботаника;
  • Бесплатный корпоративный транспорт;
  • Участие в корпоративных мероприятиях;
  • Приятная рабочая атмосфера в молодом и дружелюбном коллективе; Обучение и профессиональный рост.

Требования:

  • Обязательные знания 1С;
  • Экономическое образование является преимуществом;
  • Желательные знания Excel;
  • Ответственность, доброжелательность, пунктуальность;
  • Способность работать в команде.

Обязанности:

  • Работа с клиентами по проверке задолженностей;
  • Взаимодействие с торговыми агентами по вопросам клиентов, задолженностей, продаж и т. д.;
  • Анализ продаж и формирование отчетов о продажах по различным критериям.

С когда нам это нужно? Чем раньше, тем лучше. Отдел кадров хочет встретиться с кандидатами уже на этой неделе. Если вы читаете это объявление, идея работы с нами вас вдохновляет, и вы подходите под описание выше, отправьте нам свое резюме по адресу: hr@customagic.md с указанием должности: Аналитик по обслуживанию клиентов или Оператор 1С.

Преимущество нашей компании заключается в том, что мы нанимаем и обучаем людей без опыта.

E-mail: hr@customagic.md
069666793

Другие вакансии этой компании

Прикрепить CV Создать CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Создайте лучшее CV в Молдове!

Заполните CV на Rabota.md
и в один клик отправляйте в любую компанию!

Это займет 10 минут

У вас уже есть CV на нашем сайте?
Войти на сайт

Создать CV