Operator contabil / Оператор бухгалтер

Suntem prezenţi deja în nouă oraşe ale ţării şi includem marketuri, pizzarii şi restaurante, cu un decor original, produse de calitate şi o bucătărie remarcabilă. La moment ne lărgim cu paşi siguri pentru că suntem o echipă de profesionişti care muncesc cu devotament. Suntem “Alimer Comerţ” o companie prosperă în Moldova!
Şi anunţăm concurs de angajare pentru postul:

Producerea ''Luciana'' anunța deschiderea postului Operator-Contabil.

Cerinţe faţă de candidat:

  • Studii superioare sau medii de specialitate;
  • Cunoaşterea şi abilitatea de operare în 1C versiunea 8.3;
  • Responsabilitate, gândire analitică;
  • Experienţa, de la 6 luni

 Responsabilități:

  • Procesarea facturilor;
  • Incasare;
  • Verificarea facturilor;
  • Prelucrarea producției;
  • Eliberarea salariilor.

Ce oferim:

  • Angajare oficială;
  • Program de lucru; Luni - Vineri / ora; 9:00-18:00;
  • Securitate, stabilitate și încredere în viitor;
  • Formarea profesională din contul Companiei;
  • Oferim transport gratuit.

Persoanele interesate pot trimite CV-ul la adresa: hr@familymarket.md cu indicarea postului solicitat ”Operator contabil”.
tel. 068688341

E-mail: hr@familymarket.md

Другие вакансии этой компании

Прикрепить CV Создать CV
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Создайте лучшее CV в Молдове!

Заполните CV на Rabota.md
и в один клик отправляйте в любую компанию!

Это займет 10 минут

У вас уже есть CV на нашем сайте?
Войти на сайт

Создать CV

Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Закрыть

CV отправлено!

Закрыть