Angajăm Persoane Proactive:

Operator Consultant la Telefon

Avix Art Grup SRL, care activează pe piață din 2013 pe 3 direcții ( Planeta Clounella - petreceri pentru copii www.fb.com/planetaclounella    , Avix - chirie de echipamente video www.fb.com/aagrup    și Fotopanou - fotopanouri la evenimente www.fb.com/fotopanou  ) caută Operator consultant -  persoane comunicabile, amabile și dornice de a crește pe plan de vînzări.

RESPONSABILITĂŢI:
- Recepționarea apelurilor de intrare. Introducerea apelurilor în CRM. Planificarea următorului pas de contactare.
- Apelarea telefonică a clienților ( a 2, 3, 4 oară) cu scopul de a primi mai multă informație referitor la tranzacție accept/refuz, Închiderea tranzacției;
- Stabilirea întîlniri și semnare contracte în oficiu;
- Raportarea zilnică / săptămînală / lunară la nivel de apeluri, vînzări, contacte în lucru;
- Crearea și completarea bazei de date cu informația acumulată de la clienți;
- Studierea serviciilor ce prestează compania;
- Perfecționare continuă în domeniul comunicării cu clienții;

Cerințe:
- Comunicabilitate, sociabilitate;
- Ppersoană cu ambiţii și perseverență;
- Cunoașterea limbii de stat și limbii ruse;
- Experiență în vânzări sau call-centru este un avantaj;
- Cunoștințe de bază cu privire la desfășurarea unei convorbiri telefonice;
- Abilități de negociere;
- Responsabilitate;
- Persoană pozitivă;

Condiţii de muncă:
- Muncă în oficiu, în Centru - Kogălniceanu 62, of. 16 ( lîngă Trattoria);
- Munca se desfășoară la telefon și în biroul de semnare contracte;
- Program de lucru: Luni-Vineri.
- Salariu fix lunar (în creștere) + bunusuri în lei din sarcini îndeplinite corect și % în lei din vînzări totale;
- pachet social;
- Lucru intr-o echipa prietenoasa, tînără si într-un domeniu de divertiment;
- Activități de instruire;
- Posibilitățile unice de acumulare a experienței și dezvoltare dinamică.
- Perioada de probă - 1 lună.

Sunteți interesat?
Expediaţi cv­-ul la adresa: cadre2ag@gmail.com            cu mențiunea "Operator la Telefon".

CV-urile care nu vor conține informații complete nu vor fi luate în considerare.
Doar candidații selectați vor fi contactați.

Вперед

Другие вакансии этой компании

Похожие вакансии

Прикрепить файл с CV Моё CV с сайта Rabota.md
Прикрепить файл с CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Создайте лучшее CV в Молдове!

Заполните CV на Rabota.md
и в один клик отправляйте в любую компанию!

Это займет 10 минут

У вас уже есть CV на нашем сайте?
Войти на сайт

Создать CV

Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Закрыть

CV отправлено!

Закрыть