IM "EFES VITANTA MOLDOVA BREWERY" S.A.
Anunţă postul vacant de:

Operator CIP Îmbuteliere

Responsabilităţi:
• Menţinerea şi verificarea echipamentului tehnologic;
• Asigurarea lucrului liniilor ce ține de efectuarea procedurii CIP, asigurarea lor cu materiale dezinfectante și soluții de spălare la concentrațiile cerute în procedurile de spălare. Efectuarea procedurii CIP și înregistrarea parametrilor. Incărcarea, transportarea și descărcarea materiei prime pentru sectia de Îmbuteliere.

Cerinţe faţă de candidat:
• Studii medii sau superioare tehnice. Cunoştinţe tehnice și caracteristicile substanțelor chimice pentru dezinfecție;
• Experienţă de lucru minimum 1 an;
• Cunoaşterea limbilor română sau rusă.;
• Posedarea abilităţilor de lucru în echipă.

Persoanele interesate rugăm să transmită CV-ul cu menţionarea postului vacant la:
E-mail: hr@md.anadoluefes.com
Tel: 022 885 219

Doar persoanele selectate vor fi contactate.

E-mail: hr@md.anadoluefes.com
Tel: 022 885 219

Вперед

Другие вакансии этой компании

Похожие вакансии

Прикрепить файл с CV Моё CV с сайта Rabota.md
Прикрепить файл с CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Создайте лучшее CV в Молдове!

Заполните CV на Rabota.md
и в один клик отправляйте в любую компанию!

Это займет 10 минут

У вас уже есть CV на нашем сайте?
Войти на сайт

Создать CV

Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Закрыть

CV отправлено!

Закрыть