Kompass Moldova – deținătorul bazei de date a companiilor din Moldova și din străinătate angajează:

Operator call-centru (operator introducere date)

Atribuții:
- Operarea cu baza de date a clienților deja existenți;
- Apelarea companiilor din Moldova și CSI în scopul actualizării datelor;
- Actualizarea informațiilor despre companie și introducerea acestora în program;
- Completarea bazei de date cu companii noi;
- Completarea raportului în conformitate cu cerințele existente;

Cerințe:
- Cunoașterea limbilor ruse și române este obligatorie (cunoașterea altor limbi constituie un avantaj);
- Capacitate de învățare (capacitatea de a asimila rapid informații noi);
- Cunoașterea Word, Excel;
- Abilități bune de comunicare;
- Experiența în domeniul b2b constituie un avantaj.

Noi oferim:
- Birou confortabil în sec. Botanica (Brâncuși 124, Elat);
- Oportunitate pentru dezvoltarea profesională;
- Salariu motivant, care este revizuit periodic (7000-9500 lei).

Candidații interesați sânt rugați să expedieze CV-ul la adresa electronică prohr.client@gmail.com  cu mențiunea “Operator Kompass”

E-mail: prohr.client@gmail.com

Вперед

Другие вакансии этой компании

Похожие вакансии

Прикрепить CV Создать CV
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Создайте лучшее CV в Молдове!

Заполните CV на Rabota.md
и в один клик отправляйте в любую компанию!

Это займет 10 минут

У вас уже есть CV на нашем сайте?
Войти на сайт

Создать CV

Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Закрыть

CV отправлено!

Закрыть
Войти через