Cea mai mare companie din Moldova anunță concurs de suplinire a postului vacant de: „Operator call-center”. Suntem deja peste 700 de angajați, fii și tu parte din echipa Studio-Moderna.
Nu contează studiile dumneavoastră, este important dorința de a lucra.

Operator call-center

Responsabilități:
- Efectuarea apelurilor către clienții noștri fideli;
- Consultarea clienților;
- Înregistrarea comenzilor;

Noi oferim:
- O platformă pentru dezvoltare personală și
profesională;
- Instruire gratuită;
- Angajare oficială și pachet social complet;
- Oportunități de avansare în carieră.

Cerințe:
- Punctualitate și responsabilitate;
- Capacitate de a lucra în echipă;
- Utilizator PC;
- Dorința de a învăta ceva nou;
- Fluență în vorbirea limbii române, iar limba rusă se constituie un avantaj;
- Experiența într-o poziție similară constituie un avantaj.

Asigurăm o dezvoltare profesională într-o echipă tînără și prietenoasă, asteptăm cu nerăbdare CV-ul dvs pe adresa de e-mail: angajat@studiomoderna.com  ( cu indicarea poziției pentru care aplicați) sau ne puteti contacta: 079401087 / 079809177 / 022 264 134

Ne puteți găsi pe pagina noastră de facebook: https://www.facebook.com/studiomoderna.career/
sau pe site-ul: https://studiomoderna.md

Locația: mun.Chişinău, bld.Ștefan cel Mare și Sfânt 202, Kentford

NU UITA! Recomanda familiei si prietenilor!

 Expediati-ne CV dvs la adresa:
angajat@studiomoderna.com
Telefon: 022 264 134

Web site: https://studiomoderna.md

forward

Другие вакансии этой компании

Похожие вакансии

Прикрепить файл с CV Моё CV с сайта Rabota.md
Прикрепить файл с CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Создайте лучшее CV в Молдове!

Заполните CV на Rabota.md
и в один клик отправляйте в любую компанию!

Это займет 10 минут

У вас уже есть CV на нашем сайте?
Войти на сайт

Создать CV

Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Закрыть

CV отправлено!

Закрыть