Compania „Paymaster” SRL  este în căutarea unui:

Operator Call Center

In echipa noastră veți găsi oportunități de a continua cariera într-un mediu de muncă dinamic și provocator în care competența, calitatea, pasiunea și creativitatea joacă un rol important

Grafic de munca flexibil:
I  tura-8:00-14:00
II tura-14:00- 20:00
III zi libera

Cerințe:
- Studii superioare finalizate sau în curs de finalizare;
- Experiență în domeniul ar constitui un avantaj;
- Persoană comunicativă, energică și pozitivă;
- Cunoașterea limbii române și ruse la nivel avansat;
- Disponibilitate de a lucra în ture

Responsabilități:
- Oferirea de suport informativ persoanelor care telefonează;;

Calităţi personale:
• Interes pentru lucrul cu clienții;
• Orientare spre rezultat, dorință de a influiența asupra nivelului remunerării;
• Rezistență la stres;
• Orientare către client;
• Energic, responsabil, organizat, comunicabil;

Compania oferă:
• Angajare oficială în câmpul muncii.
• Salariu atractiv și achitat la timp de la 5000 net
• Oportunitatea dezvoltării într-un mediu de profesioniști, colectiv unit și productiv.

Candidații interesați sunt rugați să expedieze CV prin e-mail: hr@paymaster.md   sau la numărul de fax: 022 855887 cu menționarea postului descris.

E-mail: hr@paymaster.md
Fax: 022 855887

Назад Вперед

Другие вакансии этой компании

Похожие вакансии

Прикрепить файл с CV Моё CV с сайта Rabota.md
Прикрепить файл с CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Создайте лучшее CV в Молдове!

Заполните CV на Rabota.md
и в один клик отправляйте в любую компанию!

Это займет 10 минут

У вас уже есть CV на нашем сайте?
Войти на сайт

Создать CV

Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Закрыть

CV отправлено!

Закрыть