Angajăm:

Operator Call Center

Ești în căutarea unui loc de munca stabil? Iți place să comunici?
Crezi că deții abilitați de gestionare a unei situații limită?
Daca consideri ca îndeplinești cerințele menționate pentru candidatul pe care îl căutam, așteptam CV-ul dumneavoastră.

Candidatul ideal:
- Studii medii/superioare finalizate;
- Foarte bune abilități de comunicare;
- Cunoștințe MS Office ;
- Experiența în domeniul medical sau experiența anterioara în call center- constituie avantaj;
- Persoana flexibilă, dinamică, responsabilă și rezistentă la stres;
- Foarte bun spirit de organizare;
- Inițiativa și orientare către pacient;
- Capacitate de concentrare.

Descrierea jobului:
- Preluarea, gestionarea, redirecționarea apelurilor din partea pacienților în conformitate cu procedurile agreate, atingând obiectivele calitative și cantitative stabilite;
- Oferirea informațiilor privind prețul analizelor medicale, cum pot intra în posesia rezultatelor;
- Sprijinul pacienților prin oferirea de informații corecte în ceea ce privește pregătirea anterioara necesara efectuării diferitelor investigații medicale;
- Promovarea campaniilor de prevenție și a promoțiilor din cadrul Invitro Diagnostics;
- Informarea pacienților/clienților, cu privire la programul de lucru al
filialelor / medicilor;
- Programarea sau reprogramarea pacienților la consultații și investigații medicale.

Oferta de beneficii:
- Pachet salarial atractiv;
- Oportunitatea de a lucra într-o echipa profesionista, tânără, dinamica;
- Program flexibil;
- Management dedicat, orientat spre atingerea obiectivelor;
- Training- uri periodice;
- Pachet medical special pentru angajați;
- Posibilități de promovare și dezvoltare profesională în domeniu.
Invitro Diagnostics este o lider local în prestarea serviciilor de laborator medical de performanță. Din anul 2014, Invitro Diagnostics a cunoscut o dezvoltare continua, în prezent deținând un Laborator de analize medicale și 9 filiale de recoltare a analizelor medicale.

Programul de lucru CALL CENTER este în ture.
Locul de muncă este în Chișinău, str. Testemițanu 19/1.
CV-URILE SE VOR TRIMITE LA: hr@invitro.md   și smorgoci@invitro.md
Succes!

Назад Вперед

Другие вакансии этой компании

Похожие вакансии

Прикрепить файл с CV Моё CV с сайта Rabota.md
Прикрепить файл с CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Создайте лучшее CV в Молдове!

Заполните CV на Rabota.md
и в один клик отправляйте в любую компанию!

Это займет 10 минут

У вас уже есть CV на нашем сайте?
Войти на сайт

Создать CV

Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Закрыть

CV отправлено!

Закрыть